18 gündür haber alınamayan genç kız için özel ekip kuruldu

diyarbakır kayıp genç kız
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Diyarbakır’da 18 gün önce alışveriş için evden çıkan ve telefonda annesiyle konuştuktan sonra bir daha haber alınamayan Kübra Ekin için özel ekip kuruldu. 22 yaşındaki genç kız, 6 ay önce sokakta kimliği belirsiz kişinin saldırıya uğramış ve iki dişi kırılmıştı.

Bağlar ilçesi Bağcılar Mahallesi’nde annesi Rahime Özdemir ile birlikte yaşayan Kübra Ekin, 18 gün önce alışveriş için evden çıktı. Akşam eve dönmeyen Kübra Ekin, bir gün sonra annesini arayıp, geleceğini söyledi. Ancak bu saatten sonra Ekin’in cep telefonu kapandı. Kızına ulaşamayan Rahime Özdemir, polise başvurdu.

Özel ekip kuruldu

13 Kasım’dan beri kayıp olan Kübra Ekin için İl Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Cinayet Büro ve Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekiplerinden oluşan karma özel ekip kuruldu. Her ihtimal ve detayı titizlikle değerlendiren ekip, Ekin’in yakın çevresinin bilgisine başvurdu. Ekin’in kayıp olmadan önceki günlerde geçiş yaptığı güzergâhlar üzerinde çalışmaları yoğunlaştıran ekip, kamera kayıtları üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

6 ay önce kimliği belirsiz kişinin saldırısına uğradı

Kübra Ekin, mayıs ayında Bağlar ilçesi Lezgin Avcı Caddesi’nde marketten ekmek alıp dönerken kimliği belirsiz kişinin saldırısına uğramıştı. Mahallelinin müdahalesi sonucu şüpheli kaçarken, Kübra Ekin’in iki dişi kırılmış, sağ elinin bileği incinmişti. Polis olayı soruştururken, faili ise halen bulunamadı. (Haber Merkezi)

18 gündür haber alınamayan genç kız için özel ekip kuruldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir