Ak Parti tarihin en önemli seçimine hazırlanıyor

Diyarbakır
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Diyarbakır ’ın Eğil, Dicle ve Ergani ilçelerinde, ’İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’ gerçekleştirildi.

Kültür merkezi konferans salonu’nda düzenlenen toplantıya, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK üyesi Suna Kepolu Ataman, Diyarbakır’da AK Parti’ye ait tüm İl Kademeleri, AK Parti İlçe Kadın Kolları, Gençlik Kolları Başkanları, yönetimleri ve Belediye Meclis Üyeleri ile partililer katıldı.

İlçe Danışma meclisinde salondakilere hitap eden Ak Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın, “Cumhurbaşkanımız ve Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine erişmek için, AK Parti’nin vizyonuna ve misyonuna uygun bir şekilde, Diyarbakır da tüm kadrolarımızla, gece gündüz çalışmalar yapmaktayız. Çalınmadık kapı, girilmedik gönül, sıkılmadık el bırakmamak için sahadayız. Milletimizin her bir ferdinin derdini dinlemek ve çözüm üretme çabası içinde olmak görevimiz. 17 İlçemizde her mahalleye her köye girip, vatandaşların istek, görüş ve önerilerini topluyoruz. Çözümleri noktasında da gerekli girişimleri aciliyetle yapmaktayız. Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızın siyasi görüşüne bakmıyoruz. Hepsinin başımızın üstünde yeri var. Biz siyaset için değil hizmet için varız.”dedi.

Ak Parti

“Hazırlandığımız seçim, tarihin en önemli seçimi”

Teskilat çalışmalarını değerlendiren Başkan Aydın “Teşkilatlar olarak  Diyarbakır ‘ımız için   yılmadan, yorulmadan, bütün engelleri birbir aşarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Hazırlandığımız seçim, tarihin en önemli seçimi. Demokrasi adına, özgürlükler adına, kalkınma adına ulaştığımız tüm kazanımlarımızı korumak için işimize dört elle sarılmalıyız. Sandık kurullarımızı, mahalle teşkilatlanmalarımızı revize etmeliyiz. Hane ziyaretlerimize, Esnaf ziyaretlerimize yoğunlaşmalıyız. Biz işimizi doğru yaparsak, hizmet siyasetini gönül siyaseti ile taçlandırırsak başarıya ulaşırız. ” diye ifade etti.

“Ak Partimize hizmet etmek esastır”

WhatsApp Image 2021-12-06 at 14.18.32

İlçe danışma meclislerinde konuşan Ak Parti 24 ve 26.dönemler Milletvekili Galip Ensarioğlu da yaptığı konuşmada “ Bizim için mevki ve makam kaygısı olmadan Cumhurbaşkanımıza ve Ak Partimize hizmet etmek esastır. Teşkilatlarımızla birlikte sahada olmaya devam ediyoruz ve buna hep devam edeceğiz. Ak Parti davası günlük düşünenlerle değil,  küçük hesaplarla siyaset yapanlarla değil, bunu Memleket davası ümmet davası görenlerle yükselmiştir.” Dedi.

“Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği güven ve cesaretle yola çıktık”

Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK üyesi ve İl Başkan Yardımcısı Suna Kepoğlu Ataman da yaptığı konuşmada “ Cumhurbaşkanımız ve Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği güven ve cesaretle yola çıktık. Kadınların zekası, sebatkar oluşu, mücadeleci ve vefalı ruhları savaş ve barış zamanlarında her daim damga vurmuştur. Biz kadınlar olarak 2023 seçimlerinin milli bir mücadele olduğunun farkındayız. Kadın ayağa kalkarsa Türkiye ayağa kalkar, Türkiye ayağa kalkarsa ümmet ayağa kalkar.” diye konuştu.  Eğil, Dicle ve Ergani İlçe Danışma Meclisi Toplantıları, teşkilat mensuplarının siyasi ve güncel konulardaki sorularının cevaplandırılması formatı ile tamamlandı.(Haber Merkezi)

Ak Parti tarihin en önemli seçimine hazırlanıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.