Bölge basını Diyarbakır’da buluşuyor

Bölge basını
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Basın İlan Kurumu’nun ev sahipliğinde, Güneydoğu illerinde yayın yapan yerel gazetelerin sahibi ve yazı işleri ekipleri, Diyarbakır’da “Basın Buluşması” toplantısında, bir araya geliyor.

Güneydoğu illerinde faaliyet gösteren yerel gazeteler, Basın İlan Kurumu’nun ev sahipliğinde Diyarbakır’da bir araya geliyor. “Bölge Basın Buluşması” etkinliğinde, yerel basının sorunları masaya yatırılacak. Toplantıya, BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran’da katılacak.

Bölge Basını buluşuyor

Yarın Diyarbakır’da gerçekleştirilecek “Bölge Basın Buluşması” toplantısına, Diyarbakır başta olmak üzere Mardin, Batman, Siirt, Şırnak, Muş ve Bingöl il ve ilçelerinde yayın yapan yerel gazetelerin sahipleri, üst düzey yöneticileri ile yazı işleri müdürleri katılacak. Basın İlan Kurumu Bölge Müdürlüğünün ev sahiplinde gerçekleşecek olan basın buluşmasına BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran’da katılacak.

Duran’ın BİK’in yerel basına ilişkin son faaliyetleri hakkında önemli açıklamalarda bulunması beklenilen buluşmada, yerel gazeteler de, temel sorunlarını dile getirip, çözüm isteyecekler. (Haber Merkezi)

Bölge basını Diyarbakır’da buluşuyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir