Diyarbakır AK Parti ‘’halkımız bizim için her şeyin önündedir’’

AK Parti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı’nın ilçelere yönelik gönül seferberliği devam ediyor.

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın tarafından başlatılan, 16 ilçe ile birlikte 17. ilçede buluşma şeklindeki İlçe İlçe 2023’e  programına Çınar  ilçesi ile devam edildi. Partililer, ilçe merkezi ve kırsal yerleşim yerlerinde halk ile buluşarak sorunları dinledi, taleplerin zaman kaybedilmeden yerine getirilmesi için ilgili kurumlarla iletişime geçerek çalışma başlattı.

diyarbakır

Devletin millet için var olduğunu vurgulayan Başkan Aydın, ‘’Halkımız bizim için her şeyin önündedir. Yani devlet millet içindir, millet de devlet içindir. Dün olduğu gibi bugün de vatandaşımıza kulak veren, onları gerçekten can kulağıyla dinleyen ve sonuç odaklı çalışan bir partiyiz. Empati kurarak vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dinliyor ve çözüm üretmeye çabalıyoruz. Bundan en ufak bir şüpheniz olmasın.’’ Dedi. AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın’ın organizasyonuyla; 24. ve 26. Dönem Diyarbakır Milletvekili Mehmet Galip Ensarioğlu,Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat, MKYK üyeleri Alaattin Parlak,Dicle Belediye Başkanı Felat Aygören, Hani Belediye Başkanı İbrahim Lale ve Çermik Belediye Başkanı Şeyhmus Karamehmetoğlu ile Diyarbakır’da AK Parti’ye ait tüm İl Kademeleri, 16 ilçenin ilçe başkanları, Kadın kolları başkanları, Gençlik kolları başkanları ve partililerin bulunduğu büyük bir kalabalık grup Diyarbakır’ın Çınar ilçesine çıkarma yaparak merkez ve kırsalda vatandaşlarla bir araya geldi. Teşkilat yöneticileri, milletvekilleri ve belediye başkanları ilçede  21 ayrı gruba ayrılarak Çınar’ın merkez ve köylerini içeren 21 ayrı yerine dağılarak sorun ve talepleri birebir dinledi.

Partinin Çınar İlçesini ziyaret eden İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın, AK Parti’nin gönül hareketi olduğuna dikkat çekerek önemli mesajlar verdi.

şerifoğlu

Aydın, bu buluşmaların amacını, “Bugün Çınar ilçemizdeyiz, teşkilatlarımızla saha çalışmalarımıza hız verdik ve sıradaki ilçemiz olan Çınar’a  çıkarma yaptık. AK Parti Diyarbakır teşkilatları olarak 2023’e çok güçlü şekilde hazırlanıyoruz. Siyaset gönül işidir, siyaset; insana dokunarak onun iç halini kendinde görerek ona göre bir çözüm yolu bulma işidir. Partimiz insanlarımızın ve coğrafyamızın temel ihtiyaçlarının karşılandığı, hizmetin, doğrudan milletimizle buluşabilmesinin en önemli köprüsüdür. Bu doğrultu da Hizmet siyaseti bizim işimiz ve milletimizin takdiri ve teveccühü bizleri hem daha çok şevkle çalışmaya yönlendiriyor, hem de geleceğe dönük umutlarımızı arttırıyor. AK Parti, gelecek demektir, AK Parti hizmet demektir, AK Parti biz varız demektir. ‘’ diye ifade etti.  Bu buluşmalarda bütün vatandaşlara ulaşma gayreti içerisinde olduklarına vurgu yapan Aydın,” Tek bir hemşehrimiz kalmasın ki elini sıkmamış olalım, tek bir kardeşimiz kalmasın ki derdini dinlememiş olalım, tek bir hane kalmasın ki kapısından girmemiş olalım, çok çalışmamız gereken, dönemdeyiz. Bu zorlu yolculukta vatandaşlarımızın bizlere olan inancı en büyük güç kaynağımızı oluşturuyor. AK Parti kadroları, AK Gençler, AK Kadınlar işte buradalar ve hazırlar. Her daim sahada olmaya, esnaflarımızla, vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz. ” şeklinde konuştu.

Vatandaşların buluşmalarda belirttiği bütün sorun ve sıkıntılar ile beklentiler ilgili yerlere bildirilmek ve çözüm yolları aranmak üzere notlar halinde alındı. (Haber Merkezi)

Diyarbakır AK Parti ‘’halkımız bizim için her şeyin önündedir’’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir