Diyarbakır Kayapınar Belediyesi’nden tam donanımlı laboratuvar sınıf desteği

Kayapınar Belediyesi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Diyarbakır’da eğitime olan katkılarıyla Eğitime dost belediye olarak anılan Kayapınar Belediyesi’nce İlçedeki Adnan Menderes Anadolu Lisesi’ne tam donanımlı laboratuvar sınıfı oluşturuldu.

Okul yönetiminin talebi üzerine Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç’un talimatları doğrultusunda okulda büyük ihtiyaç duyulan laboratuvar sınıfının tüm araç ve gereçleri belediye tarafından karşılandı.

Diyarbakır

Adnan Menderes Anadolu Lisesini ziyaret eden Başkan V. Koç, laboratuvar sınıfının açılışını öğrenciler ile birlikte gerçekleştirdi. Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak’ın da katıldığı açılış sonrası laboratuvarı sınıfını ve okulu ziyaret eden Başkan V. Koç, öğretmenlerle mini bir toplantı gerçekleştirdi. Kayapınar’da eğitim kalitesini yükseltmek için Belediye ve Kaymakamlık olarak gereken her türlü desteği verdiklerinin altını çizen Başkan V. Koç, Geleceğimiz olan çocuklarımıza iyi bir eğitim vermek için öğretmenlerimizin de biraz daha özveri beklediklerini söyledi.

Okul yöneticileri de, okullarına laboratuvar sınıfını araç gereçleriyle kazandıran Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç’a teşekkür etti. (Haber Merkezi)

Diyarbakır Kayapınar Belediyesi’nden tam donanımlı laboratuvar sınıf desteği

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.