Diyarbakır valisi YSK’de ilk bine giren öğrencileri ağırladı

Diyarbakır valisi
DİYARBAKIR VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU, YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS) SINAVINDA İLK BİN'E GİREN DİYARBAKIRLI 17 ÖĞRENCİYİ MAKAMINDA KABUL ETTİ. (SEDAT IRMAK/DİYARBAKIR-İHA) Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, Yükseköğretim Kurumları Sınavında (YKS) ilk bine giren Diyarbakırlı 17 öğrenciyi makamında kabul etti.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, Yükseköğretim Kurumları Sınavında (YKS) ilk bine giren Diyarbakırlı 17 öğrenciyi makamında kabul etti.

Valilik Hevsel Toplantı Salonunda düzenlenen ve Diyarbakır’daki STK temsilcilerinin hazır bulunduğu toplantıda konuşan Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, “Öncelikle çocuklarımızı tebrik ediyorum gözlerinden öpüyorum. Başarınızın, emeğinizin karşılığını aldınız. Zor bir süreç, bu yıl bende bu süreci veli olarak yakından yaşadım. İkiz kızım bu yıl sınava girdiler ve sonuçları belli oldu.

DİYARBAKIR VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU, YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS) SINAVINDA İLK BİN’E GİREN DİYARBAKIRLI 17 ÖĞRENCİYİ MAKAMINDA KABUL ETTİ. (SEDAT IRMAK/DİYARBAKIR-İHA) Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, Yükseköğretim Kurumları Sınavında (YKS) ilk bine giren Diyarbakırlı 17 öğrenciyi makamında kabul etti.

Tabi öğrenciler değil, bu stresi velilerde beraber yaşıyor. Onun için en az sizin kadar anne ile babalarınızı da tebrik ediyorum. Sur ilçemizde çocuklarımıza destek vermek için akademi liselerimiz var, bu yıl ayrıca yeni bir alan ekledik. Akademi Üniversite diye, üniversite öğrencilerimizin Sur içerisinde boş zamanları gelip orada kültürel, sanatsal faaliyetler yapabilecekleri içerisinde farklı atölyelerin olduğu, Sur ilçesinde çok güzel bir mekanımız oldu. İnşallah beraber siz öğrencileri yüz yüze eğitim başladığında ağırlarım. Amacımız, Diyarbakır’daki gençlerimizi hem kendileri için hem aileleri için hem ülkesi, milleti için daha faydalı bireyler haline getirmek” diye konuştu.

Yapılan konuşmanın ardından başarılı olan öğrencilere yarım altın ve çeşitli hediyeler verildi.(İHA)

Diyarbakır valisi YSK’de ilk bine giren öğrencileri ağırladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir