Diyarbakır Yenişehir başkan Beşikciden zabıtaya kutlama

diyarbakır
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1-7 Eylül Zabıta Haftası nedeniyle Diyarbakır Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Murat Beşikci, zabıta ekiplerini ziyaret ederek ilçeye bağlı mahalleleri ziyaret etti.

diyarbakır

Zabıta ekiplerinin Sağlığımız, asayişimiz ve huzurumuz için aralıksız olarak denetimlerini sürdürdüklerini belirten  Yenişehir Kaymakamı ve Yenişehir Belediyesi Başkanı Murat Beşikci, Düzenin sağlanmasına katkı sağlayan zabıta ekiplerimizi 1-7 Eylül Zabıta Haftasını kutlamaktayız. Zabıta ekiplerimiz aracılığıyla, vatandaşlarımızın memnuniyeti için zabıta hizmetlerini adaletli, verimli ve etkili sunmayı amaçlamaktayız. Bu amaçla günün 24 saati yılın 365 günü tüm gücümüzle çalışmak temel ilkemiz hâline gelmiştir. Tekrardan zabıta ekiplerimize yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.”diye belirtti.

Yenişehir İlçesi’nde esnaf ve vatandaşlar ilede  bir araya gelen Başkan Beşikci, Kovid-19 süreciyle bir çok zorluğun yaşandığını, alınan önlemler ile sosyal ve ticari hayatta canlanma olduğunu söyledi. Bu arada 7 yaşında olan Davut’unda bisiklet isteğini dinleyerek, ona bisiklet alma sözü verdi. (Haber Merkezi)

Diyarbakır Yenişehir başkan Beşikciden zabıtaya kutlama

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir