Diyarbakır’da Atıcılık ve Avcılık Federasyonu ilk toplantısını yaptı

Atıcılık ve Avcılık
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Diyarbakır’da 20 – 21 Kasım 2021 Tarihleri arasında  Ankara da  yapılan Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı Prof Dr Gürsel Çolakoğlu yönetim kurulu ve Yan kurullara seçilen kurul üyeleri ile birlikte bir araya geldi.

Türkiye atıcılık ve avcılık federasyonu

Seçimini kazanan Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı Prof Dr.Gürsel ÇOLAKOĞLU seçimin ardından Yönetim Kurulu ve yan Kurullarına seçilen yönetim kurulu Üyeleri ile birlikte ilkini gerçekleştirdi. Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı Prof Dr.Gürsel ÇOLAKOĞLU, Havalı ve Ateş silahlar As Başkanı Kadri Akgün, Trap Skeet As Başkanı Melis GİRAUD ve Avcılık As Başkanı Murat Boyacıoglu ve Yan kurul Yönetim kurulu üyelerinin Katıldı.

Diyarbakır

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı Prof Dr.Gürsel ÇOLAKOĞLU toplantı konuşmasında yeni Yönetim kuruluna ve yan kurulu Yönetim kurullarina seçilen arkadaşlarlarina Teşekkür ederek başlayan ÇOLAKOĞLU yeni Yönetimi ve Yan kurul Yönetim kurumlarımızı genel olarak genç dinamik ve aktif sahada olan arkadaşlardan kurulu bir ekip olarak seçtik seçim süreci bitti geride kaldi biz artık bunları düşünmemiz lazım yeni Yönetim olarak Bizim asıl hedefimiz var bilindiği gibi 2020 Tokyo yapılan Cumhuriyet tarihinde ilk kez Havalı silah Atıcılıkta Olimpiyatlarda Ülkesini temsil eden Ömer Akgün Kardeşimiz ile gittik Ancak çok ufak bir puan fark  ile Olimpiyatlarda dördüncü olarak tamamladık. Bundan sonra asil hedefimiz 2024 yılı Olimpiyatlarda odaklanmak. Ve burada sporcular götürmek ve madalya ya da madalyalar almak olmalı tekrardan ilk toplantımıza hoş geldiniz hepimiz spor için elimizden ne geliyorsa yapmalıyız Atıcılık spora gönül veren biri olarak elimizdeki değerlerimize sahip çıkalım dedi. (Haber Merkezi)

Diyarbakır’da Atıcılık ve Avcılık Federasyonu ilk toplantısını yaptı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir