Diyarbakır’da Başkan Çetinkaya güven tazeledi

diyarbakır
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Diyarbakır İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği 4. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel kurulda Abdullah Çetinkaya, yeniden başkan seçilerek, güven tazeledi.

Diyarbakır İl Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği’nin 4. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen kongrede mevcut başkan ve başkan adayı Abdullah Çetinkaya Yeşil Liste, Başkan adayı Süleyman Aslan kırmızı liste, bir diğer başkan adayı Mehmet Şükrü Seyhan ise Beyaz listeden yarıştı.

başkan

Mevcut başkan Çetinkaya güven tazeledi

Birlik, beraberlik ve dostluk içinde tamamlanan seçimde 207 üye oy kullandı. Sandıkların açılmasından sonra yapılan oy sayma işleminde mevcut başkan ve Başkan adayı Abdullah Çetinkaya 97 oy alarak, yeniden başkanlığına seçildi.

Başkan Çetinkaya’dan tüm üyelere teşekkür

Üyelerin büyük çoğunluğunun oylarıyla yeniden başkan seçilen Diyarbakır İl Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Abdullah Çetinkaya, kendisini yeniden başkan olarak göreve layık gören üyelere teşekkür etti. Kendisine oy vermeyenlere de teşekkür eden Başka Çetinkaya, tüm üyelere eşit mesafede yaklaşarak, çalışmalarına kaldığı yerden devam edeceğini söyledi.

“biz sorun çözücüyüz”

Birlik yönetimi olarak geldikleri günden bu yana kapıların menteşelerini söktüklerini hatırlatan Başkan Çetinkaya, “Ulaşılamayan adam değil sizinle sevilen ve üzülen adam olduk. Kravatı sizleri en iyi şekilde temsil etmek için takıyoruz. Sizler gibi biz de hayvancılık yapıyoruz, birlik kazanınca bu da sizlere hizmet olarak geri dönecektir, bölgemizdeki sorunları bilen kişiyiz, sorun çözücüyüz, bundan sonra da sizlerin desteği ile el ele yürüyeceğiz” dedi.

Başkan adaylarından tebrik

Bu arada Başkan Adayları Süleyman Aslan ve Mehmet Şükrü Seyhan da seçim sonrası Başkan Çetinkaya’yı tebrik ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. (Haber Merkezi)

Diyarbakır’da Başkan Çetinkaya güven tazeledi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir