Diyarbakır’da bazı yollar trafiğe kapatıldı

Diyarbakır
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Diyarbakır’da yapılacak olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Provaları dolayısıyla bugün bazı cadde ve güzergahlar trafiğe kapatıldı.

Diyarbakır Valiliği tarafından yapılan açıklamada, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Provaları Emniyet Tedbiri kapsamında güvenlik tedbirlerinden dolayı etkinliğin yapılacağı alana yakın yol giriş ve çıkışların bugün saat 07.00 den itibaren etkinlik bitimine kadar trafiğe kapatıldığı ifade edildi.

 Açıklamada, trafiğe kapatılan yol kullanılabilecek alternatif güzergahlar şu şekilde sıralandı: İnaloğlu Caddesinde 83’üncü kavşak ve Hintlibaba Caddesinin tamamı kapatılacak olup alternatif olarak Elazığ Caddesi ile Ali Emiri Caddesine verilecek. Kapatılacak olan Büyükalp Caddesi’ne alternatif olarak Elazığ Caddesi ile Ali Emiri Caddesi kullanılacak. İstasyon Caddesinde; İstasyon Caddesi-İnaloğlu Caddesi kesişiminden Kışla-İstasyon caddeleri kesişişimi ile Kışla Caddesinde; İstasyon Caddesi-Kışla Caddesi kesişimi kapanacak olup alternatif olarak Gevran ve Akkoyunlu Caddesi takiben Elazığ Caddesine verilecek. (Haber Merkezi)

Diyarbakır’da bazı yollar trafiğe kapatıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir