Diyarbakırspor, Bağlar Belediyespor maçına hazır

Diyarbakırspor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Diyarbakırspor ligin 4. Haftasında yarın saat 13.00’te karşılaşacağı Bağlar Belediyespor maçının hazırlıklarını tamamladı. Kulüp tesislerinde antrenör Ramazan Erin yönetiminde antrenman yapan sporcular, teknik ve taktik ağırlıklı çalışmalar yaptılar.

Kulüp Başkanı Siyabend Aydın, ilk iki haftada istenilen futbolu ortaya koyamadıklarını belirterek şöyle konuştu: Taraftarlarımızın biraz sabırlı olmalarını istiyoruz. Bu efsane takım hak ettiği yere mutlaka gelecektir. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Daha önümüzde 14 maçımız var. Hedefimiz BAL  liginde şampiyon olarak 3. profesyonel lige çıkmaktır. Geçen yıl son maçı kazanamadığız için 3. ligin kapısından geri döndük.  İnşallah bu yıl şansızlığımızı yenerek şampiyon olacağız. Bu hafta sonu Bağlar Belediyespor ile oynayacağız. Çok dikkat etmemiz gereken bir takım. Bu maçta galip gelerek çıkış yakalamak istiyoruz. Tüm taraftarlarımızı bu maça bekliyoruz.’

Diyarbakırspor 2. Başkanı Erdi Akçadağ ise, yaptığı açıklamada: İlk iki maçta şanssız bir şekilde istemediğimiz sonuçlar aldık. Taraftarlarımızdan biraz sabırlı olmalarını istiyoruz.  Bu takım hak ettiği yere mutlaka gelecektir. Yeni Teknik Direktörümüz Ramazan Erin ile başarılı olacağımıza inanıyoruz. Ramazan hoca daha önce birçok kulüpte çalışmış. Ve başarılı olmuş deneyimli bir hoca. Kendisine güveniyor ve inanıyoruz. Futbolcu kardeşlerimizle hemen kaynaşarak, iyi bir hava yakalamış durumda. Yarın Bağlar Belediyespor ile önemli bir maçımız var. Çok dikkat etmemiz gereken güçlü bir takım. Tek hedefimiz üç puan. Önümüzde oynayacağımız 14 karşılaşma var. Her maça kazanmak için çıkıyoruz. Bu maçı kazanıp, hanemize üç puan yazdırmak istiyoruz. Bu önemli maça tüm taraftarlarımızı bekliyoruz.’ Dedi.

Diyarbakırspor, Bağlar Belediyespor maçına hazır

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir