Diyarbekirspor’da Kahramanmaraş hazırlıkları sürüyor

Diyarbekirspor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu hafta Pazar günü Kahramanmaraşspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Diyarbekirspor’da hazırlıklar sürüyor. Dün spor tesislerinde yapılan antrenman keyifli ve neşeli geçti. Antrenman sonunda çift kale maç yapıldı.

Geçtiğimiz hafta Serik Belediyespor’u farklı mağlup ederek 3 maçlık galibiyet özlemine son veren Diyarbekirspor, sezonun ilk yarısında kalan maçlardan iyi sonuçlar çıkararak ikinci yarıda Play-Off yarışı içerisine girmenin hesaplarını yapıyor.

 Teknik  Direktör   Aytekin Yıldırım,”Geçtiğimiz hafta güzel bir oyunla Serik Belediyespor’u farklı mağlup ederek, üç puanı hanemize yazdırdık. Çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Futbolcularımız iyi niyetle  çalışarak performaslarını artırmak için çaba harcıyorlar. İyi bir yere gelmek için uğraşıyoruz. Takımımızda bu potansiyel var. Devre arasında yapılacak çalışmalarla daha iyi oluruz ” dedi.

2.Lig Kırmızı Grup’ta yer alan Diyarbekirspor’da farklı Serik Belediyespor galibiyeti nedeniyle yüzler gülüyor.

Eksik oyuncuların fazlalığına rağmen elde edilen 3 puan gelecekle ilgili umutları artırdı. Çok iyi oynayarak galip geldiklerini belirten Teknik Direktör antrenör Aytekin Yıldırım,”Rakibi iyi analiz ettik. Zaaflarını biliyorduk ve buna göre oyun planı hazırladık. Oyuncular sahada bunu çok iyi uyguladı. Hak ettiğimiz bir sonuç oldu. Oyuncularımın hepsini yürekten kutluyorum ” dedi.

PLay – Off yarışı içerisinde olmalıyız

Diyarbekirspor’un hedefleri olduğunu belirten Yıldırım, kendisini ve ekibini bu önemli göreve getiren yönetimin güvenine layık olmaya çalıştıklarını dile getirdi. Yıldırım,”Burası bizim evimiz. Bu takımın 3.Lige yükselme sürecinde antrenörlük yaptım.    Bize   bu önemli sorumluluğu veren onursal Başkanımız Feyzi İlhanlı ve kulüp başkanımız Turan İlgin’e teşekkür ediyoruz. Onların güvenine layık olmak ve camianın beklentilerine cevap vermek için  çalışıyoruz. Önümüzde önemli maçlar var. Sezonun ilk yarısını iyi bir yerde bitirip ikinci yarıda yapacağımız çalışmalarla Play-Off yarışı içerisinde olmak istiyoruz.’ Dedi.

Diyarbekirspor’da Kahramanmaraş hazırlıkları sürüyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir