Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Koç, Öğrencilerle masa tenisi oynadı

Kaymakam
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ünal Koç, kitapları belediye tarafından karşılanan Z Kütüphane açılışına katılmak üzere ziyaret ettiği Milli İrade Anadolu Lisesi’nde sınıfları dolaşarak, öğrencilerle sohbet etti.

Eğitimde hedeflerini yüksek tutması tavsiyesinde bulunan Başkan Vekili Koç, daha sonra öğrencilerle masa tenisi oynadı. Son 2 yılda eğitime yaptıkları hizmetlerle ilçedeki eğitimin çıtasını yükselmesinde büyük katkı sunan Kayapınar Kaymakamı ve Kayapınar Belediye Başkan Vekili Ünal Koç, eğitim kurumlarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Koç, beraberinde Kayapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak ile birlikte, İlçedeki Milli İrade Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Okul idarecileri ve öğretmenler tarafından karşılanan Başkan Vekili Koç, sınıfları dolaştı.

Diyarbakır

Koç, sohbetlerinde öğrencilere eğitim geleceklerine yönelik hedeflerini sorarken, hedeflerinin yüksek tutmalarını tavsiye etti. Bir öğrencinin, ‘Siz öğrenci iken, hedefiniz neydi?” sorusuna yanıt veren Koç, hedefinin Kaymakam olduğunu ve zor şartlar altında çalışarak, bu hedefini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.  Öğrencilerin yoğun ilgisine maruz kalan Başkan Vekili Koç, öğrencilerin fotoğraf tekliflerini kırmadı. Verilen ikramlardan da tadan Başkan Vekili Koç, daha sonra Öğretmenler Odası’nda öğretmenlerle bir araya geldi. İlçedeki eğitim ve öğretim başarısının artmasında öğretmenlere büyük bir iş düştüğünü ifade eden Başkan Vekili Koç, Kaymakamlık, Belediye ve İlçe milli Eğitim Müdürlüğü olarak, okullara her anlamda destek olduklarını, olmaya devam edeceklerini söyledi. Öğretmenlere, ilk ders saatinin 15 dakikasında kitap okuma etkinliği düzenlemelerini tavsiyelerinde bulunan Koç, öğrencilerin başarılarını hep birlikte artıracaklarına vurgu yaptı. Başkan Vekili Koç, daha sonra öğrencilerle masa tenisi oynadı. İlk kez bir Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili ile masa tenisi oynayan öğrencilerin heyecanları gözlerinden okunuyordu.  Koç, idareci, öğretmen ve öğrencilerle toplu fotoğraf çekiminin ardından okuldan ayrıldı. (Haber Merkezi)

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Koç, Öğrencilerle masa tenisi oynadı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.