Kemal Kılıçdaroğlu: İktidara gelirsek uçacağız

Kemal Kılıçdaroğlu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Grup toplantısında seçim vaatlerini sıralayan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde tüm öğretmenlere bir maaş ikramiye vereceklerini söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Kemal Kılıçdaroğlu, konuşmasına, sabah saatlerinde hayatını kaybeden eski İçişleri Bakanı Hasan Fehmi Güneş’i anarak başladı. Daha sonra önümüzdeki ilk seçime değinen Kemal Kılıçdaroğlu, iktidara geldikleri durumda yapılacakları anlattı. 6 milyon 300 bin gencin sandıka ilk kez oy kullanacağını söyleyen Kılıçdaroğlu, “Kendi geleceğiniz için oy kullanın. Üniversiteli kardeşlerime sesleniyorum. Sizin sorunlarınızı çözmeye ant içtik.” ifadelerini kullandı.

“Öğretmenlere 24 Kasım’da ikramiye vereceğiz”

Öğretmenlerin sorunlarına da vurgu yapan Kılıçdaroğlu, şöyle devam etti: Eğitime gerekli önemi, desteği verdik mi? Öğretmenin sorunlarını çözemediyseniz, ülkenin sorunlarını çözemezsiniz. Gelecek kuşakları yetiştirecek olan o öğretmenlerdir. Sizi bu toplumun en saygın kişisi yapma konusunda elimizden gelen her türlü çabayı göstereceğiz. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde bütün öğretmenlere bir maaş ikramiye vereceğiz. İtibarlı bir meslek haline getireceğiz öğretmenliği.”(Haber Merkezi)

Kemal Kılıçdaroğlu: İktidara gelirsek uçacağız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir