Kılıçdaroğlu: Sandığı getir, erken seçim talebi artık milletin talebidir

Kılıçdaroğlu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, olağanüstü MYK toplantısının ardından açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, “Sandığı getir, erken seçim talebi artık milletin talebidir” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, olağanüstü Merkez Yönetim Kurulu toplantısının ardından açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, “Erdoğan, her konuşmasıyla ekonomiyi allak bullak ediyor” dedi.

Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarından satırbaşları şöyle: Erdoğan, her konuşmasıyla ekonomiyi allak bullak ediyor

Erdoğan hükümeti Londra’daki bir avuç tefecinin temsilcisidir. Neymiş dış mihraklarmış. Kimi kastediyorsun? Hangileri söyle bakalım. Milleti kandıracağını sanıyor, millet artık bu numaraları yemiyor. Vatandaş eve gidip mutfağa bakıyor. Bütün bu tabloların tek sorumlusu vardır; kifayetsiz, kibirli Erdoğan’dır Dolar baronlarına hizmet edenler, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hizmet edemezler. Yaptığı tam bir deliliktir tam bir saçmalıktır. Yabancılar gelecek kendisini ziyaret edecek. Satmaktan bıkmadın mı sen? Her şeyi sattı. Bu ülkenin bir onuru var. Onu bile sattın sen. Milletten niye korkuyorsun? Demokrasiden sandıktan niye korkuyorsun? Yönetme gücünü kaybettin. Ne yaptığını bilmiyorsun. Danışacağın kimse kalmadı. Sandığı getir. Seçime zorlamak için elimden ne geliyorsa yapacağım. Erken seçim talebi artık milletin talebidir. Millet seçim istiyor, Kaçma, kaçan insan kibre teslim olmuş insandır. Niye korkuyorsun ya?(Haber Merkezi)

Kılıçdaroğlu: Sandığı getir, erken seçim talebi artık milletin talebidir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir