Milli Piyango tarihinin en büyük ikramiyesi sahibini buldu

piyango_tarihinin_en_buyuk_ikramiyesi_denizli_deki_talihliye_cikti_93335
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

9, 12, 20, 25, 41, 89 ve 76 numaralı joker numaraya isabet eden 212 milyon 285 bin 211 lira 50 kuruşluk ikramiye, Pamukkale’de oynanan bir bayiden çıktı

Geçen 13 Eylül’de 110’uncu Çılgın Sayısal Loto çekilişi gerçekleştirildi. 212 milyon 285 bin 211 lira 50 kuruşluk büyük ikramiye, Denizli’nin Pamukkale ilçesi İstiklal Mahallesi’ndeki bayiden oynandı. Çılgın Sayısal Loto’da 9, 12, 20, 25, 41, 89 ve 76 numaralı joker numaraya isabet eden büyük ikramiyenin kuponunun oynandığı bayinin sahibi Emrah Onaç, iş yerinin önündeki led tabelasına ‘Sayısal 212 milyon lira bayimize çıkmıştır’ yazdırdı.

Dükkana akın edip talihliyi görmek istediler

İkramiyenin bayiden çıktığını öğrenenler, sabah saatlerinden itibaren dükkana akın edip, talihlinin kim olduğunu öğrenmeye çalıştı.

ikramiye

kimseye çıkmaz diye bir algı yaratılmıştı”

Onaç, ikramiyenin kendilerini çıkmış gibi sevindiklerini belirterek “Sayısal sürekli devrettiği için ‘kimseye çıkmaz’ diye bir algı yaratılmıştı. Ancak büyük ikramiyenin çıkmasıyla bu algı yıkıldı. Tarihin en büyük ikramiyesinin bayimizden oynanması bizi de sevindirdi. Sanki ikramiye bize çıkmış gibi sevindik. İnşallah, ihtiyaç sahibi birine çıkmıştır. Kim olduğunu bilmiyoruz, biz de milyoneri çok merak ediyoruz.” diye konuştu.

“bana çıkmasını çok isterdim ama çıkmadı”

Aynı bayiden sürekli Sayısal Loto oynadığını belirten Nevzat Özkan, “Ben de bu bayiden sürekli Sayısal Loto oynuyorum. İhtiyaç sahibi birine çıkmıştır. İkramiyenin bu bayiden çıkması, karamsarlığı da ortadan kaldırdı. Bana çıkmasını çok isterdim ama çıkmadı. Oynamaya devam.” dedi.

“82 yılın en yüksek ikramiyesi”

Milli Piyango’dan yapılan açıklamada da “Denizli’nin Pamukkale ilçesine isabet eden, kurulduğu günden beri Milli Piyango tarihinde bugüne dek verilen en yüksek miktar olan 212 milyon 285 bin 211 lira 50 kuruşluk ikramiyeyi kazanan talihlimizi tebrik ediyoruz. 82 yılın en yüksek ikramiyeli ve en heyecanlı çekilişini gerçekleştirdik. Herkesin şansı olmaktan çok mutluyuz.” denildi. (Haber Merkezi)

Milli Piyango tarihinin en büyük ikramiyesi sahibini buldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir