“Zülfü Demirbağ’a yapılan bu saldırıyı kınıyorum”

Zülfü Demirbağ
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

15 Temmuz Federasyonu Genel Başkanı Emre Şahin, Ak Parti 27. Dönem Elazığ Milletvekili Zülfü DEMİRBAĞ’a yönelik sosyal medya paylaşımlarını kınadı.

15 Temmuz Federasyonu Genel Başkanı Emre Şahin, Ak Parti 27. Dönem Elazığ Milletvekili Zülfü DEMİRBAĞ’a yönelik sosyal medya paylaşımları hakkında yazılı açıklama yaptı.

‘Zülfü DEMİRBAĞ’a yapılan bu saldırıyı kınıyorum’

Açıklamada, Elazığlı vatandaşlara seslenmek istediğini ifade eden Şahin, şu ifadeleri kullandı: “Günümüzün adeta vazgeçilmezi olmakta olan Sosyal Medya platformlarında topluma yanlış lanse ettirilen ve karalamaya yönelik bazı hususların, gerçeği asla yansıtmadığını ve aksine lekelemeye yönelik girişimler olduğunu bildirmek ve açıklamak isterim. Milli İradenin,  Milli Egemenliğin sesi olarak belirtmek istiyoruz ki; kirli bir camdan bakarsak herkesi ve her şeyi kirli sanırız. O yüzden lütfen bakış açınızı değiştirmeyi deneyin. Ülkesi, vatanı, dini, ezanı, bayrağı ve mukaddesatı için can vermiş şehitlerimize, şehit yakınları ve gazilerimize her fırsatta gerekli desteğine şahit olduğumuz Ak Parti 27. Dönem Elazığ Milletvekilimiz Sayın Zülfü DEMİRBAĞ’a yapılan bu saldırıyı kınıyorum. Bu tarz itibar kaybını amaçlayan saldırılar, 15 Temmuz Federasyonu ailesi olarak bizlere, bizim nezdimizde,  şehit, gazi ailelerimize ve 84 milyon Aziz Milletimize hakaret sayılır. 15 Temmuz Federasyonu ve Tüm Anadolu 15 Temmuz Şehit ve Gazi Aileleri Derneği bünyemizde her 18 Mart Çanakkale Zaferi, Sarıkamış Harekatı ve 15 Temmuz Demokrasi Zaferi’nde olduğu gibi Şehit ve Gazilerimiz için her daim Milletimizin hizmetinde olmaya, maddi ve manevi tüm yükümlülüklerimizi de yerine getirmeye devam edeceğiz.”

WhatsApp Image 2021-11-24 at 14.30.54

‘Gerçek bir dava adamı olmasındır’

Ak Parti 27. Dönem Elazığ Milletvekili DEMİRBAĞ’ ın Şehit ve Gazi ailelerine vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkürlerini belirten Şahin, sözlerini şöyle sürdürdü: “Şehit ve Gazi Ailelerimiz adına çalışmalar yapmak için görüştüğümüz bir görüşmedeki ve bizim konuğumuz olan Sayın Milletvekilimiz Zülfü DEMİRBAĞ’a yapılan meyve ikramının diğer fotoğraflarda görüldüğü gibi sofrasında sadece simit ve çay olan mütevazi ve alçak gönüllü bir vekilimizin yaşanan ekonomik problemleri halkımızın atlatabilmesi adına vermiş olduğu “…israftan kaçının” sözlerini cımbızlayarak farklı lanse etmeye çalışmışlardır. Yediği yemekleri ‘’halkın yiyemedikleri” olarak belirttiği yiyecekler ilgili şahsın da paylaştığı fotoğraflarda görülmek üzere salata, simittir. Başka fotoğraflar paylaşamamasının sebebi ise sayın vekilimizin nispeten yapılmış yemekli fotoğraflarının olmamasıdır. Gerçek bir dava adamı olmasındır. Şahsım ve Federasyonumuz adına Sayın Milletvekilimiz Zülfü DEMİRBAĞ’a Şehit ve Gazi ailelerine vermiş olduğu desteklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizler Çanakkale’de üzüm hoşafı, yarım ekmek yiyen şehit atalarımızın torunlarıyız, ekonomik baskı ile başta Türkiye Cumhuriyeti Devleti Cumhur Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a ve fedakarlık yapan Devlet görevlilerimize karşı yapılan bu tür kalkışmanın, dar gelirli ailelerimizi farklı siyasal tercihlere itmeye çalıştıkları ve karalama politikalarının bir versiyonu olduğunun bilincinde olalım ve bunlara asla taviz vermeyelim. Ülkemizi bunca tuzaktan nasıl çıkardıysak, Allah’ın yardımı ve milletimizin desteğiyle bu ekonomik kurtuluş savaşından da zaferle çıkartacağız. Ülkemizin ve geleceğimizin garanti altına alınması için uygulanan ekonomik politikada devletimizin yanındayız.

Cumhurbaşkanımız açıklamıştı;

“Türkiye gibi büyük bir devlette hiçbir şey tesadüfen olmaz. Endişe duymuyoruz, her şey kontrol altında.” Bölgemizin ve Ülkemizin ender şairlerinden merhum Sezai KARAKOÇ’un muazzam sözü ile pekiştirmek isterim ki; “Anlamak masraflı iştir; emek, gayret, samimiyet ister. Yanlış anlamak kolaydır oysa. Biraz kötü niyet, biraz da cahillik kâfidir.” Karamsarlık pompalamaya çalışanlara fırsat vermeyelim, onların aksine ufukta beliren refah dolu günlere yol alıyoruz.”

“Zülfü Demirbağ’a yapılan bu saldırıyı kınıyorum”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir